Marketing Meetup – Marketing Technologie

Publicatiedatum 8 oktober 2019

Marketing Meetup – Marketing Technologie

Voor iedereen met een passie voor marketing hebben wij weer een interessante Marketing Meetup gepland. Werk jij in de marketingbranche of heb jij interesse op dit gebied? Meld je dan aan voor de eerstvolgende Marketing Meetup op donderdagmiddag 28 november. Volg onze LinkedIn pagina om up to date te blijven over alle Meetups. Ditmaal is de locatie bij online marketingbureau Bambuu in Purmerend.

Frans Riemersma

MarTech influencer #1 van Nederland en #10 van Europa Frans Riemersma vertelt ons deze Marketing Meetup alle ins & outs over Marketing Technologie. Frans is een inspirerende spreker die op menig congres vertelt over de laatste trends en tools op marketing gebied. Daarnaast ontwerpt hij al jaren de Marketing Technologie voor grote bedrijven als Adidas, Audi, HP, IKEA, Unilever, Philips en ABN Amro.

Tijdens deze Meetup zal Frans rekening houden met de type organisaties die in de zaal zitten. Voor u dus de perfecte gelegenheid om je vragen te stellen over dit onderwerp aan een echte professional op dit gebied!

Wilt u er graag bij zijn? Dan verzoeken wij u graag om een e-mail te sturen naar onderstaand e-mailadres.

Agenda 28 november

De agenda van donderdagmiddag 28 november:

16.00 uur            Aanvang met koffie/thee en wat lekkers
16.15 uur             Start programma
17.30 uur            Afsluiting met een borrel

Laat graag even weten of je aanwezig bent:
pascale@baanbereik.nl

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Vakantiegeld: Hoe werkt het en wat kun je verwachten?

Publicatiedatum 11 april 2025
Vakantiegeld: elk jaar kijken we er massaal naar uit. Maar hoe zit het precies met de regels, het bedrag en de uitbetaling? In deze blog leggen we kort en duidelijk uit wat je kunt verwachten én hoe je er slim gebruik van maakt.
Lees meer

Studenten opgelet: zo vind je snel een toffe bijbaan!

Publicatiedatum 3 april 2025
Ben je student en op zoek naar een leuke bijbaan in de regio? Met de juiste aanpak vind je sneller dan je denkt een baan die bij je past en goed te combineren is met je studie. In deze blog delen we praktische tips om direct aan de slag te kunnen.
Lees meer

Hoe gaat het nu met Nick?

Publicatiedatum 31 maart 2025
Na drie maanden bij BaanBereik blikken we samen met intercedent Nick terug op zijn eerste periode. Hoe bevalt het werk? En welke tips heeft hij voor sollicitanten? Je leest het in dit korte interview!
Lees meer