Van stage naar een nieuwe uitdaging via BaanBereik: Het verhaal van Renzo

Publicatiedatum 7 februari 2025

Soms kruisen paden elkaar opnieuw op een onverwachte, maar mooie manier. Dat geldt ook voor Renzo, die jaren geleden stage liep op de marketingafdeling van BaanBereik en daarna nog een tijdje bij ons in dienst was. Toen hij onlangs een vacature zag die hem aansprak, besloot hij te solliciteren. Dankzij de ondersteuning van Cindy vond hij een nieuwe uitdaging bij This Play Media. We spraken Renzo over zijn reis van stagiair naar zijn huidige baan.

Van stageplek naar eerste werkervaring

Renzo kwam in zijn tweede jaar van de opleiding Communicatie bij ons terecht voor een stage van tien weken. “Ik deed toen een meeloopstage op de marketingafdeling en werkte samen met Pascale, die destijds fulltime marketing- en communicatiemedewerker was,” vertelt hij. Zijn werkzaamheden waren breed: van het schrijven van vacatures tot het organiseren van evenementen zoals Hallo, de zomerborrel en de kerstborrel.

Zijn stage beviel zo goed dat hij na afloop bleef hangen. “Tien weken was veel te kort, dus ben ik nog een tijd blijven werken naast mijn studie.” In die periode ging hij zelfs mee op een van de bedrijfsreizen naar Spanje. Uiteindelijk moest hij BaanBereik verlaten voor een nieuwe stage in zijn derde jaar, maar zijn band met het team bleef goed.

Van marketing naar sales

Na zijn afstuderen begon Renzo bij Sigma Solutions, een bedrijf dat fullservice Online Business Partner is voor groothandels, distributeurs en maakbedrijven. Daar combineerde hij zijn kennis van marketing en reclame met zijn commerciële en communicatieve vaardigheden in de rol van Business Development Manager. “Sigma Solutions heeft mij alle vrijheid gegeven om zelf te ontdekken waar mijn sterktes en ontwikkelpunten liggen, waardoor ik mij snel heb ontwikkeld. Ik ben iemand die het interessant vindt om aan tafel te zitten bij gepassioneerde en ambitieuze ondernemers en ik wil niet veertig uur per week achter een bureau zitten.”

In zijn huidige functie als accountmanager bij This Play Media helpt hij ondernemers in de regio West-Friesland en de Kop van Noord-Holland lokaal en regionaal zichtbaar te zijn bij de juiste doelgroep op premium apps als NU.nl, Funda, Buienradar, De Telegraaf en nog 100.000 andere bekende en minder bekende mobiele apps en websites. Wat hij het leukste vindt? “Het contact met klanten en het helpen van bedrijven om hun zichtbaarheid te vergroten. We kunnen advertenties heel lokaal richten, bijvoorbeeld specifiek op een gemeente zoals Dijk en Waard.”

Terug bij BaanBereik – dit keer als kandidaat

Toen Renzo via onze website een interessante vacature zag, zag Cindy direct een goede match tussen Renzo en This Play Media. Zo werd de sollicitatieprocedure in gang gezet. Inmiddels werkt Renzo daar bijna twee maanden en heeft hij helemaal zijn draai gevonden.

Tips voor stagiaires en starters

Renzo kijkt met een goed gevoel terug op zijn tijd bij BaanBereik en raadt het anderen zeker aan. “Je krijgt hier veel vrijheid om te ontdekken wat je leuk vindt, waar je kracht ligt op persoonlijk en zakelijk vlak, wat je leuk en minder leuk vindt om te doen, en je komt in aanraking met verschillende bedrijven in de regio, waardoor je brede ervaring opdoet.”

Zijn algemene tip voor jongeren op de arbeidsmarkt? “Volg je gevoel. Je eerste baan hoeft niet je laatste te zijn. Ik begon in marketing en heb nu een rol waarin ik verantwoordelijk ben voor de verkoop van zichtbaarheid en naamsbekendheid. Je opleiding bepaalt niet per se je loopbaan voor de komende 40 jaar.”

Wij zijn trots dat we Renzo niet alleen tijdens zijn stage, maar ook later in zijn carrière hebben kunnen begeleiden naar een nieuwe uitdaging. Veel succes bij This Play Media, Renzo!

 

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging of wil je net als Renzo de volgende stap in je carrière zetten? Neem dan contact op met ons! Wij helpen je graag bij het vinden van een baan die écht bij je past.

Van stage naar een nieuwe uitdaging via BaanBereik: Het verhaal van Renzo

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Job en Tim gaan op avontuur in Thailand

Publicatiedatum 8 maart 2025
Bij BaanBereik geloven we in dromen najagen, en dat is precies wat onze collega’s Job en Tim gaan doen! Een maand lang trekken ze door Thailand, op zoek naar avontuur, nieuwe ervaringen en onvergetelijke herinneringen. Hoe bereiden ze zich voor? Wat staat er op de planning? En welke tips hebben ze voor anderen die ook zo’n reis willen maken? 
Lees meer

Melinda’s succesverhaal: van uitzendkracht naar vaste baan

Publicatiedatum 7 maart 2025
Een tijdelijke baan kan soms uitgroeien tot een vaste baan, en dat is precies wat Melinda overkwam. Wat begon als een uitzendopdracht via BaanBereik bij ESNW, resulteerde in een vaste baan. We spraken met Melinda over haar ervaring en hoe zij deze mooie kans heeft gegrepen.
Lees meer

Joop’s 10 jaar met BaanBereik en ZZPBereik

Publicatiedatum 26 februari 2025
Na tien jaar trouwe samenwerking met BaanBereik en ZzpBereik gaat Joop in vaste dienst bij de opdrachtgever Dirk Zwager. Een mooi moment om terug te blikken op zijn carrière en zijn ervaringen bij ons.
Lees meer